LOIIB

Spotkanie inżynierów w Międzyrzecu Podlaskim

b_150_100_16777215_00___images_artykuly_0522_01.jpg

4 września w Międzyrzecu Podlaskim odbyło się trzecie tegoroczne spotkanie integracyjne członków Lubelskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. Tym razem spotkaliśmy się z inżynierami z okręgu bialskopodlaskiego. 

 

Na spotkanie licznie przybyły koleżanki i koledzy, członkowie naszego samorządu mieszkający i pracujący na terenie okręgu bialskopodlaskiego. Lubelską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa reprezentowali: Joanna Gieroba, przewodnicząca Okręgowej Rady, Teresa Stefaniak, zastępca przewodniczącej oraz Wojciech Szewczyk, przewodniczący Okręgowej Komisji Rewizyjnej. Uczestniczyli także Zbigniew Szcześniak, dyrektor biura LOIIB i Arkadiusz Koralewski, Główny Specjalista ds. Szkolenia LOIIB.

Joanna Gieroba, przewodnicząca LOIIB zapoznała przybyłych z pracami prowadzonymi przez Lubelską OIIB, inicjatywami podejmowanymi przez samorząd zawodowy inżynierów budownictwa, zmianami legislacyjnymi dotyczącymi branży oraz wyzwaniami stojącymi przed inżynierami budownictwa. Omówiła wydarzenia, jakie czekają lubelską izbę w najbliższym okresie oraz zachęcała wszystkich do uczestnictwa i zaangażowania w prace samorządu.

Następnie dokonano wręczenia nagród uczestnikom V Zawodów Wędkarskich o Puchar Przewodniczącej LOIIB, które odbyły się tego samego dnia rano nad jeziorkami międzyrzeckimi w Międzyrzeczu Podlaskim przy MTW „Żwirek”. I miejsce zajął Marek Szczepaniuk, który złowił 6,160 kg ryb, drugi był Leszek Rączka z rezultatem 1,880 kg, natomiast III miejsce przypadło Jarosławowi Kowalczykowi za połów o wadze 1,400 kg.

W dalszej części spotkania jego uczestnicy mogli dyskutować o nurtujących ich problemach, wymieniać się uwagami i doświadczeniami z koleżankami i kolegami, prowadzić rozmowy z Przewodniczącą LOIIB o ważnych dla nich sprawach. Brali także udział w konkursach przygotowanych na tę okazję przez firmę „Raki”. Było więc m.in. bingo, układanie puzzli, poławianie pereł, dart. Piękna, słoneczna pogoda zachęcała do udziału w zabawie, a na najlepszych czekały oczywiście nagrody.

 

Więcej zdjęć...

Lubelska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. All right reserved.

Top Desktop version